Sojusz Lewicy Demokratycznej

Opis

Urodziłem się w 1979 roku w Rzeszowie.  Kolejną kadencję jestem najmłodszym posłem z Podkarpacia. Jestem absolwentem II Liceum Ogólnokształcącego im. płk. Leopolda Lisa Kuli w Rzeszowie. Ukończyłem także studia na Wydziale Socjologiczno-Historycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego o specjalności samorządowej.

Jestem żonaty – żona Ania.
 
Wolny czas, którego niestety nie mam za wiele spędzam z rodziną, a także wędkuję, dużo czytam – ulubiona książka to "Przygody dobrego wojaka Szwejka". Jestem kibicem piłki nożnej i siatkówki. Związałem się z lewicą, bo wierzę, że właśnie lewica może zmienić Polskę i Podkarpacie. Szkołą politycznego i społecznego działania był szereg funkcji jakie pełniłem i pełnię:
  • Sekretarz Rady Wojewódzkiej SLD
  • Radny Rady Miasta Rzeszowa
  • Przewodniczący Rady Wojewódzkiej SLD
  • Wiceprzewodniczący Klubu Poselskiego SLD w Sejmie RP
  • Wiceprezes CWKS RESOVIA
  • Członek Polskiego Związku Wędkarskiego
  • Rzecznik prasowy sztabu A. Kwaśniewskiego w woj. podkarpackim w 2000 roku
Zawsze pracowałem dla Podkarpacia i dla dobra jego mieszkańców. Pracę tę traktuję jak służbę. Chcę poprowadzić podkarpacką lewicę do nowych wyzwań. Zabiegam o to żeby wszyscy posłowie wspierali Podkarpacie, bez oglądania się na partyjne sztandary. Wszyscy przecież pracujemy dla Podkarpacia.

Galeria

Tomasz KamińskiTomasz Kamiński

Kontakt

Adres: ul. Ks. Jałowego 31, 35-010 Rzeszów


Telefon kontaktowy: 17 852 62 66


Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Strona internetowa: www.tomaszkaminski.pl

 

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych.
© 2018 SLD. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem